Informacje dotyczące rozkładu jazdy udzielane są pod numerem telefonu 538 153 635 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. W godzinach od 16:00 do 8:00 informacje tylko i wyłącznie na stronie internetowej oraz Facebook

Skontaktuj się z firmą AD Bus Andrzej Domagała

AD Bus Andrzej Domagała, z siedzibą w Czuszowie, jest do Twojej dyspozycji. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail. Jesteśmy tu, aby wyjaśnić wszelkie kwestie dotyczące naszych usług transportowych, wynajmu busów i autokarów, a także usług związanych z mechaniką pojazdową, blacharstwem i sprzedażą opon.

Zapewniamy profesjonalną obsługę i szybką odpowiedź na wszystkie zapytania. Nasz zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci w każdej sytuacji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług, chcesz zarezerwować transport lub potrzebujesz pomocy w zakresie mechaniki pojazdowej, blacharstwa lub sprzedaży opon, nie wahaj się skontaktować z nami.

Dane kontaktowe

Adres firmy

Adres

Transport osobowy Mini-Bus Andrzej Domagała

Czuszów 9
32-112 Klimontów

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

Pn - Pt: 8:00 - 16:00

Informacje dotyczące rozkładu jazdy udzielane są pod numerami telefonów 538 153 635 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. W godzinach od 16:00 do 8:00 informacje tylko i wyłącznie na stronie internetowej oraz Facebook

Adres e-mail

E-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane